3-havo bezoekt Schiphol tijdens Burendag

Op vrijdag 12 september bezochten alle 3 havo klassen van het HVC de Burendag op Schiphol. Leerlingen maakten kennis met diverse bedrijven en beroepen op en rond de luchthaven. Zo zagen ze hoe een landingsbaan wordt gerenoveerd, keken ze via een VR-bril mee met de luchtverkeersleiding, bezochten ze brandweerwagens, en leerden ze hoe marechaussee, politie en douane werken. Zo waren er bijzondere vondsten te zien, zoals opgezette dieren en zebravel vloerkleden. En de politie was aanwezig met een echte drugshond.

Door dit bezoek hebben leerlingen in één middag meerdere beroepen gezien. En ze hebben een brede indruk gekregen van de dynamische wereld van Schiphol.

Tijdens het volgende mentoruur verwerken de leerlingen hun ervaringen in een opdracht. Dit helpt ze verder bij het ontdekken van hun interesses en talenten en welk beroep daarbij past. Dit maakt dat ze hun profielkeuze later dit jaar nog beter kunnen maken. Superleuk en leerzaam. HVC, een ondernemende Havo!

Samen morgen maken.
logo stichting IRIS
Herbert Vissers College is
onderdeel van Stichting Iris
logo stichting IRIS
Herbert Vissers College is
onderdeel van Stichting Iris

Om u beter van dienst te kunnen zijn, maakt deze website gebruik van Cookies. Door op "Akkoord" te klikken of door gebruik te blijven maken van deze website, gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies.